kompetanse komiteen

Kompetansekomiteen

Publisert 03.12.2015

Artikkelen er merket med: Kompetanseheving fou

Moderne industri krever kontinuerlig kompetanseutvikling. Bergindustrien er avhengig av næringsrettet forskning og tett samarbeid med leverandører, høyskoler og universiteter for å møte morgendagens krav.

Komiteen består av:

Kristin Husebø Hestnes
Kristin Husebø Hestnes

Leder i kompetansekomiteen / Miljøkalk AS (Franzefoss Minerals AS).

E: kristin.husebo.hestnes@kalk.no

Odd Hotvedt

Ansatt i Norsk Stein AS

E: odd.hotvedt@norsk-stein.no

Knut Petter Netland

Medlem av kompetansekomiteen/ gruvesjef Titania

T: 909 11 242
E: knut.petter.netland@kronosww.com

Trude Brøndelsbo

‎Medlem av Kompetanskomiteen/ HR Manager Norway og HR Business Partner Operations Northern Europe, Sibelco Europe

E: Trude.Brondelsbo@sibelco.com

Robert Lien Myrholt

HR-Konsulent

T: 93 43 98 63
E: robert.myrholt@veidekke.no

Siw-Iren Skogli

HR Manager i Sibelco Nordic

T: 99 36 76 76
E: Siw-Iren.Skogli@sibelco.com

Kurt Aasly

Ressursperson i Kompetansekomiteene - Ansatt ved NTNU

E: kurt.aasly@ntnu.no

 

Logg inn

Dersom du var tillitsvalgt før lanseringen av våre nye nettsider, kan du motta passord til din gamle konto ved å trykke "glemt passord" under.

For å opprette en konto, vennligst send en e-post til epost@norskbergindustri.no.

glemt passord?
×